OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ 100% - 200 ml

Kód: 241
Tip
Neohodnoceno
180 Kč
Skladem (> 5 ks)

Účinky: Blahodárně působí na jaterní funkce. Ostropestřec brání jaterní tkáň před oxidačním poškozením, podporuje detoxikaci a celkovou regeneraci jater. Pomáhá při trávení, příznivě ovlivňuje funkci žlučníku, který zároveň čistí. Přispívá k udržování zdraví srdce, cév a normálního metabolismu cukrů. Posiluje fyziologickou odolnost organismu vystaveného nepříznivým životním podmínkám, např. při působení stresu, alkoholu, UV-záření, znečištěného ovzduší. Tento olej je vynikající prostředkem pro prevenci i nastartování ozdravných procesů v játrech. TIP: Můžete ho využívat jako součást studené kuchyně.

Složení: 100% olej z ostropestřce mariánského  (Silybum Marianum)

Použití: 1 čajová lžička 2 - 3x denně do tepelně neupravených pokrmů nebo k přímé konzumaci. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin. 

Balení: 200 ml

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal na dně není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Doplněk stravy