BRUSINKY VITAL 490 ml

Kód: 719
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (2 ks)

Účinky: Podporuje boj proti infekcím močových cest, zabraňuje usazování bakterií v močovém traktu, zlepšuje stav ústní dutiny.

• Pomáhá při potížích ledvin a močového měchýře

• Čistí a působí antioxidačně

• Zmírňuje premenstruační syndrom 

• Zmírňuje nežádoucí projevy menopauzy

• Pomáhá udržovat zdravé svaly a klouby

• Podporuje imunitu a obranyschopnost

• Pečuje o zdraví ústní dutiny

 

Složení: Brusinka velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) - 100% přírodní šťáva. Bez přidaných konzervantů a jiných umělých látek.

Množství: 490 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZEMĚ PŮVODU: Vyrobeno v EU

Brusinky jsou zářivě červené plody velikosti oliv, které jsou známé především díky svému blahodárnému vlivu na zdraví. Už před 300 lety užívali Indiáni bobule k hojení ran a zmírňování bolestí. Dnes jsou brusinky vyzdvihovány díky jejích schopnosti předcházet problémům s močovými cestami, což je způsobeno jejich jedinečným protipřilnavým účinkem. Brusinky velkoplodé obsahují druhotné rostlinné látky, které zabraňují bakteriím usazovat se na sliznici.

Protipřilnavý účinek proantykyanidu (PAC) přispívá k tomu, že jsou bakterie jednoduše vyplavovány močí a brání tak například vzniku zánětu močového měchýře nebo ledvin. Brusinky obsahují zahuštěnou tříslovinu, která dokáže zamezit usazování bakterií vyvolávajících potíže s močovými cestami v ledvinách a močovém měchýři. Pozor však na sušené brusinky, které jsou u nás tak oblíbené. Jsou doslazovány cukrem, který naopak podporuje růst bakterií v močovém ústrojí.

Brusinky Vital je 100% přírodní šťáva (pasterizovaná). Získává se přímým lisováním plodů brusinky. Vyznačuje se kyselou, lehce trpkou chutí. Neobsahuje cukr, umělá sladidla, dochucovadla, ani konzervační látky. Šťávu můžete ředit vodou nebo jinou šťávou, popřípadě osladit medem.

UPOZORNĚNÍ
Uchovávejte při pokojové teplotě. Po otevření uchovejte v ledničce, ne déle než 10 dní. Může se přirozeně zakalit, což není na závadu. Před konzumací protřepat.