BRAHMI 50 g

Kód: 716
Neohodnoceno
99 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Účinky: Slouží k navýšení aktivity mozkových buněk, navozuje pocit relaxace, zlepšuje intelekt a paměť, snižuje pocity úzkosti.

• Podporuje vynikající stav paměti

• Podporuje bystrou mysl a intelekt

• Zvyšuje aktivitu mozkových buněk

• Uvolňuje napětí a stres, navozuje pocit relaxace

• Zmírňuje pocity úzkosti

 

Složení: Brahmi (Bacopa monnieri) – sušená nadzemní část rostliny.

Dávkování1 čajovou lžičku (cca 1 - 1,5 gramů) sušené rostliny zalít 250 ml studené vody, vařit 2 minuty, poté ponechat 7 minut vylouhovat. Odvar scedit a pít 2- 3 šálky během dne.

Množství: 50 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZEMĚ PŮVODU:  Asie

BACOPA MONNIERI VLASTNOSTI :

Doplňek stravy Brahmi má především vysoce antioxidační účinky, ale také posiluje paměť, přispívá k lepšímu prokrvení mozku a povzbuzuje schopnost koncentrace. Celkově má bylina Brahmi moc očistit organismus od toxických látek a škodlivin. Bylinka Brahmi je v dnešní době využívána především pro zlepšení intelektu, snížení úzkosti a zvýšení aktivity mozkových buněk. Mezi další příznivé účinky patří zklidnění mysli a podpora relaxace. Také funguje jako antidepresivum
 
UPOZORNĚNÍ: 
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Uchovávejte v původním neporušeném obalu.