Balíček - Obranyschopnost

Kód: 1151
Neohodnoceno
445 Kč
Skladem (3 ks)

Účinky: Balíček je sestaven pro podporu imunity a obranyschopnosti organismu. Doporučujeme jej jako vynikající, včasnou prevenci nemocí z nachlazení, viróz, zánětů v dýchacím ústrojí, ledvinách i močovém ústrojí. V případě, že již potíže nastaly, užívání těchto vybraných výrobků, podpoří rychlé uzdravování. 

• Podpora imunity a obranyschopnosti

• Prevence a léčba viróz a nemocí z nachlazení

• Prevence a léčba nemocí v ledvinách a močovém ústrojí

• Prevence a léčka zánětlivých procesů

• Podpora a harmonizace trávení

• Urychlení rekonvalescence

 

Balíček obsahuje: Echinacea tinktura 30 ml, Lichořeřišnice tablety 100 ks, Rakytník tinktura 50 ml, Imunita - čajová směs 50 g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Echinacea tinktura -  posiluje obranný systém organismu, stimuluje imunitu. Má antibakteriální a antivirové účinky, pomáhá udržovat zdravý dýchací i močový systém. Příznivě působí na fyzickou kondici, urychluje rekonvalescenci. 

Lichořeřišnice tablety - je přírodním antibiotikem, napomáhá při zánětu močových cest, ledvin a dýchacího systému. Podporuje růst vlasů a zastavuje jejich padání.

Rakytník tinktura - vyznačuje se blahodárnými účinky  na kůži a nadměrně suché sliznice, posiluje srdce. Zvyšuje obranyschopnost organismu a stimuluje imunitní systém. Podpora organismu a střevní aktivity. 

Imunita čajová směs - podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu, normální funkci dýchacího systému a normální stav trávení a pokožky.