O nás

O nás

Náš bylinkářský příběh se začal psát před několika lety. Koupili jsme Bylinářství! I když jsme vůbec neměli ponětí o tom, co takovýto obchůdek obnáší, cítili jsme, že ho prostě chceme. Samozřejmě takto to vypadá rychle a jednoduše, ale i my jsme se pečlivě rozmýšleli a ,,zasedala rodinná rada“. Den po dni, večer za večerem, hlodala ta myšlenka v hlavě, až jsme se rozhodli.

Důležitá byla naše láska k přírodě, rostlinám i lidem.

Já jsem bylinkářkou snad od narození. Vypadá to, že mi sudičky daly do vínku poznání kdejakého plevele, kytičky i křoví. Doma studuji herbáře, vyhledávám staré receptury a zkouším na své rodině všemožné kombinace bylinek. Všichni jsou zdraví a v pohodě, takže to očividně funguje:-) Snažím se prostě být takovým ,,vývojářem“ a duší celého bylinkářství.

Nic by ale nefungovalo bez mého hyperaktivního manžela. To množství energie, které vkládá do zařizování, zásobování, odesílání balíčků... je prostě strhující. Za ta léta, která oba trávíme převážně v našem obchůdku se i on stal bylinářem.

Prostě se skvěle doplňujeme. A moc nás těší, že nám v našich synech, doma roste další generace bylinkářů.

Když se nám podaří sestavit a vyladit nový výrobek, který lidem pomáhá víme, že to má smysl. Velké úspěchy slavíme s našim unikátním sirupem Průduškové desatero, na kterém jsme pracovali 3 roky. Poradí se všemi typy kašle u dětí i dospělých. Podporuje zdravé trávení, funguje jako účinná prevence a táááák báječně chutná:-)

Sestavili jsme také celou řadu bylinných směsí, podle jednotlivých zdravotních problémů. Jednoduše je najdete podle názvů. Třeba takový cukrbijec nebo cholebijec, to jsou naše stálice. A věřím, že i Vy si najdete tu svou směs:-)

Za dobu co podnikáme jsme potkali také spoustu skvělých lidí, se kterými nás pojí stejný pohled na věc a vznikla nejedna úspěšná spolupráce. Pokud byste i vy měli nápad jak se s námi propojit, určitě dejte vědět.

To, že jsme se stali bylinkáři bylo nejen jedno z našich životních rozhodnutí, ale věřím, že i něco víc….